Tilžės Taurė 2018 – Tomas ir mūsų latviai tarp prizininku

Vasario 10 dieną Šialiuose vyko tradicinis smiginio turnyras TILŽĖ 2018, kuriame dalyvavo per 80 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos.

Mūsų klubą atstovavo 8 klubieičiai bei 4 mūsų legionieriai iš Priekules klubo (LV). Jiems ir sekėsi geriausiai.

Pradžioje vyko komandiniai susitikimai. Vyrų komanda neturėjo varžovų (neatvyko Jonavos komanda), o moterų komanda 0-5 nusileido Jonavos moterims.

Individualiose varžybose geriausiai pasirode Tomas Bužonas, pralaimėjęs tik pusfinalyje latviui  Kristaps Mickus, kuris vėliau finale pralaimėjo Dariui Labanauskui. Trečią vietą iškovojo ir Aigars Strelis. 9 vietoje liko Jurijus Stekolnikovas ir Arūnas Čiplys, kuris pralaimėjo tam pačiam latviui K.Mickus. Kiti mūsų vyrai neįveikė pogrupių barjero ir dalyvavo paguodos turnyre. Ten arčiausiai prizinės vietos buvo Paulius Sidabras, likęs 5 vietoje.

Mūsų moterys į aštuntuką nepateko.

Varžybų lentelės bus įkeltos vėlau.

Artimiausios varžybos vyks Latvijoje vasario 17 dieną Vainodėje, o reitinginės varžybos Lietuvoje bus kovo 10 dieną Vydmantuose (prie Palangos)