Žiežmarių Taurė 2018 – Arūnas čempionas

Žiežmariuose jau antrus metus vyko Lietuvos-Baltijos reitingo varžybos „Žiežmarių Taurė 2018“. Susirinko 70 vyrų, 16 moterų bei 8 jaunimo atstovai. Mažeikius atstovavo 5 sportininkai.

Tarpklubinių varžybų etape  vyrų grupėje Mažeikių DARTS klubo vyrai  9:5 nugalėjo Kauno TRAJEKTORIJA. Mūsų moterys komandos nesudarė.

Individualiose varžybose pogrupių kovose nepasisekė Pauliui Sidabrui, kuris nepateko į atkrintamąsias varžybas, tačiau turėjo galimybę kovoti paguodos turnyre, kuriame tapo nugalėtoju. Tai pirma Pauliaus pasiekta didesnė pergalė. 9 vietoje liko Julius Zubavičius, pralaimėjęs Dariui  Labanauskui ir Jurijus Stekolnikovas, neatsilaikęs prieš Mindaugą Barauską. Irena Čiplienė liko 5 vietoje. Arūnas Čiplys atsirevanšavo kauniečiui Tomui Sperauskui 4:0, kuriam buvo pralaimėjęs praėjusiose varžybose, o pusfinalyje ir nugalėdamas Mindaugą Barauską iš Prienų. Pralaimint 2-3 išplėšė pergalę 4:3.

Arūnas Čiplys (21,24,15,15,17) 4:3 (24,17,24,16) Mindaugas Barauskas

Finale Arūno laukė Darius Labanauskas, kurio žaidimo lygis ženkliai pakilęs nuolat dalyvaujant Europje vykstančiuose turnyruose. Finalo pradžia klostėsi puikiai, Arūnas pirmavo 3:0 su strėlyčiu vidurkiu virš 103. Tačiau varžovas atsigavo ir prasidėjo kova legas į legą. Rezultatui esant 5:2 Arūnas pradėjo pramesti svarbius metimus ir varžovas priartėjo 5-4 bei sekančiame lege turėjo savo pradžią. Tačiau paskutiniame lege Arūnas atsilaikė ir pasiekė puikią pergalę prieš Darių 6-4 bei antrus metus iš eilės tapo Žiežmarių Taurės čempionu.

LENTELĖS: VYRAI MOTERYSJAUNIMASPAGUODA