Smiginis LT Taurė 2019

Antros šių metų reitinginės varžybos vyko Virkštininkų dvare, Vydmantuose. Susirinko 71 vyras ir 14 moterų. Mažeikių klubą atstovavo 7 sportininkai, tarp kurių ir mūsų naujokas Povilas Jankaitis, nusiteikęs ryžtingai siekti tobulėjimo šioje srityje, bei keletą latvių klubiečių.

Varžybu pradžia tradicinė – tarpklubinė komandinė rungtis. Mažeikiai kovėsi su Vilniaus  klubu LEGAS. Moterys varžovių neturėjo, o vyrai kovojo. Pasiekta nesunki pergalė 9-1. Pradžia padaryta.

Toliau individuali rungtis.  Pogrupių barjerą įveikė tik Arūnas Čiplys, Jurijus Stekolnikovas ir Paulius Sidabras. Jurijus atkrintamosiose pralaimėjo pirmame rate Gintarui Nagevičiui ir liko 17 vietoje. Paulius praėjo ratą, bet vėliau krito nuo Federacijos prezidento Donato Matijoškos rankos ir liko 9 vietoje. Arūnui sekėsi kiek geriau, tačiau pusfinalio kovoje su latviu Janiu Kupšiu Arūnas neišnaudojo 5 strėlių pergalei pasiekti lemiamame lege ir liko III vietoje. Finalą laimėjo kitas latvis, turintis mūsų klubo licenziją Kristaps Mickus.

Irena Čiplienė, Julius Zubavičius, Bronius Januška ir Povilas Jankaitis kovėsi dėl paguodos prizo, tačiau čia pajėgiausi buvo kauniečiai – Arvydas Kvedaras ir Raminta Kvedaitė.

LENTELĖS:  VYRAI – MOTERYS

Einamasis Lietuvos reitingas

Atsakyti

Jūsų emailas nebus skelbiamas