Tilžės Taurė 2019 – Arūnas čempionas

Vasario 23 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos reitinginės varžybos TILŽĖS TAURĖ 2019. Galia, bet šioje vietoje varžybos vyko paskutinį sykį, nes klubas išsikraustio į senąsias patalpas Pramonės gatvėje.

Pradžioje vyko komandinis susitikimas, kur mūsų klubas kovojo su Jonavos STRĖLĖS komanda. Moterys pralaimėjo 0:5, o vyrai laimėjo 9:3.

Individualiose varžybose susirinko apie 100 dalyvių iš Lietuvos,Latvijos ir Baltarusijos. Iš mūsų klubo vyko dalyvauti net 10 sportininkų bei dar keletas mūsų draugų latvių.
Pogrupių etapą praėjo tik Arūnas, Jurijus, Tomas. Bet Tomas pralaimėjo sekančiame rate, o Jurijus praėjo dar vieną ratą ir iškovojo 9 vietą.  Arūnas pasiekė finalą, kuriame 5:3 nugalėjo Aigarą Strelį.