Apie mus


Mes oficialiai įregistruoti 2004.04.29 ir vadinamės Mažeikių DARTS sporto klubas
Esame oficialūs galimi paramos gavėjai (įregistruoti 2004.04.29), tad jei galite, norite ir žadate mus paremti, tai:
Mažeikių DARTS sporto klubas (kodas 300022277), sąskaita SEB banke (70440) Sąsk. Nr.: LT717044060004132669 Juridinis Adresas Sodų 5-1, Mažeikiai

1,2% Pajamų mokesčio galite pervesti užpildę FR0512 formą ir pateikę mokesčių inspekcijai arba deklaruodami internetu užpildykite  FR0512 formą su mūsų klubo rekvizitais 
AČIŪ iš anksto.


PIRMIEJI MŪSŲ ŽINGSNIAI

2004 metais balandžio mėnesio 29 dieną pagaliau pavyko įregistruoti Mažeikių DARTS sporto klubą. Tai padarė 7 klubo steigėjai, nors ir ne visi vienodai aktyviai dalyvavo registravimo procese: Arūnas Čiplys, Jurijus Stekolnikovas, Donatas Zaikuskas, Irena Čiplienė, Vilija Zakauskienė, Sonata Savickienė ir Gintaras Savickas.

Tačiau jau iki tol mes aktyviai dalyvavome Lietuvos ir Pabaltijo darts gyvenime.

Mūsų pradžia dar iki klubo įregistravimo

Trakų pilies taurė
1999 m. vasaris
Pirmosios DARTS varžybos, kai dalyvavo Mažeikių atstovas.
Jurijus Stekolnikovas – 17 vieta

Lietuvos pirmenybės
Palanga,1999 m.
Irena Čiplienė – 7 vieta;
Arūnas Čiplys – 10 vieta;
Jurijus Stekolnikovas – 24 vieta.

Trakų pilies taurė
2000.02.12
Mažeikių komanda III vieta ( I.Čiplienė, A.Čiplys, J.Stekolnikovas). Moterų įskaitoje Irena Čiplienė – III vieta
Štai ir pirmos prizinės vietos Mažeikiams

Gaila, bet po to sekančiose varžybose pradėjome dalyvauti tik po pusantrų metų, nes neturėjome jokios informacijos apie vykstančias varžybas Lietuvoje.
Na o apie tolimesnius mūsų pasiekimus dar galite paskaityti pirmame mūsų klubo puslapyje, kuris ilgainiui peraugo į visos Lietuvos smiginio informacinį šaltinį,  bet šiuo metu ten matoma informacija tik nuo 2008 metų.

****************************************
ŠIEK TIEK ISTORIJOS

Nuo 2002 metų pradėjome treinruotis ir vesti varžybas kavinėje SVIRNAS, kur mus priglaudė Vaclovas Žutautas. Jo pagalba suorganizavome tradicinį elektronikos turnyrą Svirno Strėlės, kuris sutraukdavo daug Lietuvos žaidėjų.
Pradėjo vesti is savo žaidėjų reitingus.

Galutinis 2003 metų klubo reitingas:

ELEKTRONIKA

1. Arūnas ČIPLYS
2. Jurijus STEKOLNIKOVAS
3. Valdas MIŠEIKIS
4. Vaclovas ŽUTAUTAS
5. Bronius JANUŠKA
6. Irena ČIPLIENĖ
7. Tomas SVOBUTAS
8. Aleksas JANUŠKA
9. Algis POŠKUS
10. Eugenijus JUDINAS (Ženia)

KLASIKINIS

1. Arūnas ČIPLYS
2. Jurijus STEKOLNIKOVAS
3. Valdas MIŠEIKIS
4. Irena ČIPLIENĖ
5. Algis POŠKUS
6. Bronius JANUŠKA
7. Daiva MIŠEIKIENĖ
8. Alfonsas BALIUTIS
8. Aleksas JANUŠKA
10. Tomas VĖLAVIČIUS

***********************************************

2004.01.10
Pagaliau pavyko surasti klubui naują dislokacijos vietą – tai puikus, naujas paslaugų ir pramogų centras „ROALA“, esantis pačiame centre gyvenamojo rajono centre. Panašu, kad dabar ten varžybos vyks kiekvieną pirmadienį 19 val. Laukiame senbuvių ir naujų narių. Dabar jau turime kur pakabinti 5 taikinius (buvo 3). Pirmosios varžybos bus jau sausio 12 dieną – sezono atidarymas.
Na o sausio 10d., po paskutinių paruošiamųjų darbų vyko turnyrėlis ekspromtu – tie kas dirbo ar buvo netoli. O susirinko net 14. Po kovų pogrupiuose ir atkrintamųjų paaiškėjo vakaro prizininkai. „ROALOS“ šeimininkai pasveikino su įsikūrimu ir pavaišino šampanu. Malonu, kai esi laukiamas. Tad ir mes laukiame jūsų visų.

**********************************************
Mūsų dešimtukas po VII turo 2004.03.08
1. Arūnas Čiplys (157)
2. Valdas Mišeikis (128)
3. Donatas Zaikauskas (125)
4. Jurijus Stekolnikovas (120)
5. Alfonsas Baliutis (110)
6. Aleksas Januška (109)
7. Mindaugas Kontrimas (105)
8. Irena Čiplienė (97)
9. Bronius Januška (95)
10. Erikas Stanys (86)

*********************************************

Trakų pilies taurė 2004

Pirmą kartą mažeikiškiai taip gausiai dalyvavo Lietuvos reitinginėse varžybose – nuvykome 14. Komandiniame (nors tos rungties tikrai negalima vadinti komandine) geriausiai pasirodė Mažeikių pirmoji komanda (Irena, Arūnas ir Jurijus), iškovojusi 4 vietą iš 22 komandų.
Kovos pogrupiuose praėjo tikrai neblogai. Puikiai pasirodė Valdas ir Gintaras, pogrupyje užėmę 1-2 vietas. Į šešioliktuką dar pateko Jurijus ir Arūnas. Toliau Valdas pralaimėjo R.Rečiūgai, o Gintaras, pirmaudamas 2:0 prieš Jurijų, nesugebėjo laimėti (2:3). Ketvirtfinaliuose Jurijus pralaimėjo Osvaldui Kšaniui 0:3, o Arūnas pralaimėjo Gintarui Nagevičiui 1:3. Tad mūsų aukščiausia vieta – 5.
Moterys taip pat „krito“ dėl patekimo į ketvertuką, pralaimėdamos busimoms finalistėms. Daiva pralaimėjo Galinai Jasaitienei, o Irena pralaimėjo Zitai Narkeliūnaitei.
Reikia daugiau tokių išvykų, tik būtų geriau, jei varžybos vyktų arčiau…

*********************************************

Kubas – Auksinė strėlė Šiauliuose 2004

Ir vėl 14 mažeikiškių nuvyko dalyvauti į Lietuvos reitingines varžybas. Gaila, kad burtai labai nepalankiai mūsiškius paskirstė. Kovą atkrintamosiose (18tuke) tęsėme tik tryse (+Adomas). Deje, toli nenuėjome – Arūnas ir Jurijus 5-8v., Algis 9-16v. Bet moterų grupėje puikiai pasirodė Irena, paralaimėjusi tik finalą. O Jurijus laimėjo pramoginę rungtį kalambūrą. Grįžome su prizais.

**********************************************
Mūsų dešimtukas po XII turo 2004.04.12, jau atmetus du blogiausius rezultatus:

1. Arūnas Čiplys (222)
2. Donatas Zaikauskas (190)
3. Jurijus Stekolnikovas (188)
4. Valdas Mišeikis (176)
5. Alfonsas Baliutis (164)
6. Aleksas Januška (154)
7. Andrius Laučius (153)
8. Irena Čiplienė (148)
9. Mindaugas Kontrimas (142)
10. Bronius Januška (130)

***********************************************
Lietuvos smiginio (darts) čempionatas 2004

Kaip ir kas metai, metų pabaigoje Jonavoje susirenka geriausi smiginio meistrai Lietuvos metų čempionui nustatyti ir suvesti galutinį metų reitingą. Susirinko 33 vyrai ir 9 moterys, iš jų net 13 mažeikiečių. Vyrų grupėje geriausiai iš mažeikiškių sekėsi Arūnui Čipliui, kuris tik lemiamoje kovoje 4:5 pralaimėjo klaipėdiškiui Tomui Šakiui. 5-6 vieta pasidalino Valdas Mišeikis ir Jurijus Stekolnikovas, Donatas Zaikauskas liko 9-12v. Kitiems vyrams sekėsi truputi prasčiau. Pagal metu rezultatus Arūnas Čiplys II, Jurijus Stekolnikovas septintas.
Moterų grupėje visas nustebino mažeikiškės, kai po kovų pogrupiuose finale susitiko dvi mažeikiškės seserys Daiva Mišeikienė ir Lina Gabalytė. Finale jėgos labai lygios, 2:2, lemiamoje partijoje abi turi po kelias serijas uždarymams, bet laimė nusišypsojo Linai ir Lina Gabalytė tampa 2004m Lietuvos čempione. IIvietoje – Daiva Mišeikienė. Gaila, kad negalėjo dalyvauti geriausia Mažeikių žaidėja Irena Čiplienė, dar galėjusi pakovoti dėl I vietos ir metiniame reitinge. Tad pagal metų rezultatus Irenai liko II, IV vietoje Daiva Mišeikienė, VIII – Lina Gabalytė, IX – Sonata Savickienė, X – Milda Turkovienė. Net 5 Mažeikių moterys yra metų dešimtuke.

Antra diena – komandinis čempionatas. 7 vyrų komandos ir 5 moterų. Moterų grupėje vyko labai permaininga kova ir galutinėje komandų rikiuotėje trys komandos, tarp jų ir Mažeikiai, surinko po lygiai pergalių. Skaičiuojant toliau laimėtų pralaimėtų legų santykį išaiškinama komanda čempionė – Šiauliai. Ir tik III vieta liko Mažeikių moterų komandai (Lina Gabalytė ir Daiva Mišeikienė).
Vyrų grupėje, pralaimėję tik finale, Mažeikių vyrai iškovojo II vietą (A.Čiplys, J.Stekolnikovas, D.Zaikauskas, V.Mišeikis), čempionai – Jonavos komanda.
Puikios varžybos, puikus mūsų komandos pasirodymas. Reikia padėkoti rajono sporto skyriaus vadui Petrui Norvilui, kuris rado galimybę prafinansuoti kelionės išlaidas.
Apie mūsų pasirodymą parašė ir Mažeikių rajono laikraštis „Būdas žemaičių“ ***********************************************

Daugiau smulkmenų galima paskaityti klubo istorijoje. (iki 2022 m)

 

 

Atsakyti

Jūsų emailas nebus skelbiamas