Auksinė Strėlė 2017

Net 9 klubiečiai vyko į Šiaulius dalyvauti reitinginėse varžybose Auksinė strėlė 2017. Pradžioje vyko du paskutieji tarpklubinio čempionato komandiniai etapai. Mes kovėmės su pačiom pajėgiausiom komandomis.
Vyrų komandinis: Pirmoje kovoje su Elektrėnų Dublio komanda mums tiesiog pasisekė – po labai nesėgmingos pradžios, rezultatą turėjome 4:8, tačiau net iš tokios situacojos mums pavyko išsisukti. Laimėjome 9:8. Tačiau antroji kova su Smiginis LT komanda taip sėkmingai nesiklostė. Kauniečių komandoje žaidė ir pats Darius Labanauskas, prieš tai nežaidęs nė viename etape. Mes nelabai sugebėjome pasipriešinti – pralaimėjome 4:9. Kadangi surinkome po lygiai pergalių su Vilniaus Legiono komanda, tačiau jų legų santykis geresnis, šiais metais mes liko 2 vietoje.
Moterų komandinis: Mūsų merginos pralaimėjo kovą prieš Dublio komandą 2:5, tačiau tokiu pačiu rezultatu nugalėjo Smiginis LT komandą ir galutinėje įskaitoje iškovojo 2 vietą.

Toliau vyko individualios varžybos, kur dalyvavo 64 vyrai ir 13 moterų.
Vyrų grupėje sėkmingiausiai pasirodė Arūnas Čiplys ir Tomas Bužonas. Tomas pusfinalio kovoje pralaimėjo Dariui Labanauskui, o Arūnas įveikė Gintarą Nagevičių, tačiau finale Arūnas pralaimėjo D.Labanauskui. Tad turime antrą ir trečią vietas. Julius Zubavičius pralaimėjo Arūnui ir liko 9 vietoje. Moterų grupėje Irena Čiplienė ir Milda Zubavičienė iškovojo 5 vietą.

Kiti mūsų vyra nesėkmingai pasirodė pogrupių kovose ir toliau kovėsi paguodos turnyre. Čia geriausiai sekėsi Broniui Januškai, kuris ir tapo čempionu, pusfinalio kovoje nugalėjęs Remigijų Barauską. Jurijus Stekolnikovas ir Paulius Sidabras krito ankščiau.

Atsakyti

Jūsų emailas nebus skelbiamas