Auksinė strėlė 2023 – reitinginės varžybos Šiauliuose. Nors ir be prizinių vietų, bet su komandine pergale

Smagu, kai varžybos Šiauliuose ir nereikia toli važiuoti. Pirmą kartą varžybos vyko Kavinėje-motelyje Smakų-Smakas. Susirinko 120 vyrų ir 29 moterys. Mažeikių klubą atstovavo 10 sportininkų.

Tradiciškai varžybų pradžioje komandinio čempionato etapas ir šį kartą vyrų komanda susitiko su viena iš pogrupio lyderių Prienų komanda. Ir tikrai lengva nebuvo, pralaiminėjome 5-8, bet jau tada fortūna atsisuko į mūsų pusę ir pavyko išlyginti 8-8. Lemiamą legą patikėjome Tomui Bužonui, kovoti prieš Mindaugą Barauską. Laimėtas centras suteikė serijos pranašumą, to ir užteko, kad Tomas išplėštų pergalę. Labai svarbi pergalė.
Moterų komanda (Irena Čiplienė su Irena Bauze) sėkmingai nugalėjo Vilniaus Spartos k0mandos moteris 5-2.

Toliau individuali rungtis, kur fortūna mums nesišypsojo. Į vyrų atkrintamąsias tarp 48 pateko 4 klubiečiai. Mantas Stakėnas ir Aurimas Burba įveikė pirmą ratą, pateko tarp 32 stipriausių, tačiau sekančiame rate varžovai buvo stipresni ir teko tenkintis 17 vieta. Vienu ratu toliau nuėjo Arūnas Čiplys, bet toliau neišnaudojo varžovo suteiktų galimybių ir liko 9 vietoje. Mūsų klubietis latvis Aigars Strelis iškovojo 5 vietą.
Tomas Bužonas 49 vieta, Vasilijus Gubanovas,  Povilas Jankaitis ir Bronius Januška –  97 vieta.

Moterų grupėje Irena Čiplienė 19 vietoje, o Irena Bauze iškovojo 5 vietą.

Varžybų lentelės Moterys (29)Vyrai (120)
Arba visi rezultatai dartconnect svetainėje

Po dviejų savaičių 2023.10.28 dieną mūsų laukia varžybos Prienuose.

Paskaičiavimai. Sekančiose varžybose žaisime paskutinį pogrupio turą, o toliau trys geriausi patenka į atkrintamąsias, kurių ketvirfinalį teks žaisti iš karto. Šiuo metu mes turime 4 pergales, kaip ir Klaipėdos klubas, tačiau jie turės lengvesnį varžovą ir turi realias galimybes pogrupyje iškovoti 1 vietą (mes jiems pralaimėjome). Mes susikausime su Elektrėnų Dublio komanda, kuri turi du pralaimėjimus. Pergalės atveju mes liekame 2 vietoje, bet pralaimėjimo atveju trys komandos surenka po 4 pergales ir skaičiuojame laimėtų-pralaimėtų legų santykį (turime laimėti bent 5 legus, kitaip  nepatenkame į atkrintamąsias).

Moterų komandos sekančiame etape laukia Klaipėdos Port of Darts komanda, kuri nepralaimėjo nei vieno susitikimo. Kol kas turėdamos 2 pergales Mažeikių komanda beveik neturi šansų patekti į atkrintamąsias.

Atsakyti

Jūsų emailas nebus skelbiamas