Jaunimo lyga 2026 prasidėjo medalais
Kovo 7 dieną Kaune vyko I ir II Jaunimo lygos etapai, kur susirinko net 15 jaunuolių ir 3 merginos. Abu Mažeikių klubo atstovai dalyvavo šiuose etapuose.
I etape abu įveikė pogrupio barjerus, tačiau dėl patekimo į ketvertuką teko susikauti tarpusavyje. Šį kartą pasisekė Titui Šadauskui, įveikus Aretą Bužoną 4:1 su geru 67 taškų strėlyčių vidurkiu. Tačiau toliau Titui pritrūko sėkmės ir lemiamame lege 3:4 pralaimėjo būsimam čempionui, telšiškiui Edui Fabijonavičiui,
II etape geriau pasiseka Aretui Bužonui, kuris patenka tarp 4 geriausių, bet pusfinalio kovą pralaimėjo būsimam čempionui Laurynui Krilavičiui iš Elektrėnų. Aretas trečias, Titas penktas.
Varžybų lentelės: I etapas ir II etapas

