Kaišiadorių Taurė 2022

Net 11 klubo atstovų atvyko į Kaišiadoris išbandyti savo jėgas Lietuvos reitinginėse varžybose Kaišiadorių Taurė „LEGAS 2022“. Pagaliau prisijungė Donatas Zaikauskas, dabar gyvenantis Klaipėdoje, bei atvyko mūsų pastiprinimas iš Latvijos Irena Bauze ir Aigars Strelis.

Pradžioje tradicinis tarpklubinio čempionato etapas, kur vyrai susikovė su Elektrėnų Dublio komanda. Pradžioje kova vyko labai lygiai, tačiau viduryje praleidome varžovus pirmyn ir iki galo nebesugebėjome išsilyginti. Pralaimėjome 6:9. Liko dar du turai – varžybose Šiauliuose rungtyniausime su Vilniaus Lego komanda, o Prienuose laukia paskutinis išbandymas – SmiginisLT, kurie iki šiol turi vienu pralaimėjimu mažiau. Tad pilnai gali būti, kad tas mačas mums bus kaip finalinis išbandymas.
Moterų komanda varžovių iš Vilniaus Legiono nesulaukė. Moterys pogrupio kovas pabaigė, Mažeikių komanda į atkrintamąsias nepateko. Iškovota 6 vieta tarp 8 komandų.

Arūnas 3 vieta, Tomas 9 vieta, Aurimas 17 vieta, kiti nepateko tarp 32 geriausiu. Tarp 107 vyrų varžybų nugalėtoju tapo Aigars Strelis, finale nugalėjęs Lietuvos nr.1 Laimį Zubavičių, trečią vietą  iškovojo Arūnas Čiplys. Tomas Bužonas 9 vieta, Aurimas Burba 17 vieta. Kiti mūsų sportininkai – Paulius Sidabras, Vasilijus Gubanovas, Povilas Jankaitis, Mantas Stakėnas, Donatas Zaikauskas į atkrintamąsias nepateko.

Moterų grupėje tarp 23 moterų  Irena Bauze iškovojo 5 vietą, Irena Čiplienė 17 vietą.

LENTELĖS: -vyrai-  -moterys- -vyrų tarpklubinis- -moterų tarpklubinis-

Sekančios reitinginės varžybos po dviejų savaičių Kauno Žalgirio arenoje TopSport Taurė.