Lietuvos Mokyklų žaidynės 2026 – Mažeikiai čempionai
Kovo 13 dieną Elektrėnuose vyko Moksleivių Žaidynių finalai, kur mūsų klubiečiai Aretas su Titu, atstovaudami Gabijos gimnaziją, siekė apginti praėjusiais metais iškovotą čempionų titulą.
Ne viena kova buvo laimėta tik lemiamame lege, tad intrigos buvo daug. Bet mūsų jaunimas atsilaikė ir finale, nugalėdamas Šakių moksleivius 3:1 apgynė čempionų titulą.
Sveikiname Aretą Bužoną ir Titą Šadauską, tapus Mokyklų Žaidynių 2026 čempionais.



