Mažeikių rajono Mokyklų žaidynės – smiginis
Kovo 3 dieną Valinoje vyko atrankinis mokyklų žaidynių etapas mūsų rajone. Berniukų susirinko tik 3 komandos. Pirma kova Gabija prieš Kalnėnų moksleivius 2-0. Viekšniu gimnazistai taip pat iveikė Kalnėnus 2-0. Tai finalas vyko tarp Gabijos gimnazistų ir Viekšnių gimnazistų. Kova iki 3 laimėtu legų. Pradžia buvo Viekšnių jaunuolių 2-0. Bet susikaupė klubiečiai Aretas ir Titas, bei išlygino rezultatą 2-2. Lemiamas legas praėjo kaip iš natų, uždarymas 16 strėlyte. Pergalę iškovojo Gabijos gimnazistai ir iškovojo teisę dalyvauti finaluose kovo 13 d Elektrėnuose.
