Mažeikių Taurė 2024

Paminėdamas savo 20 gimtadienį, gegužės 4 dieną Mažeikių DARTS sporto klubas suorganizavo ir pravedė Lietuvos reitingines varžybas Mažeikiuose, kur susirinko virš 130 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir svečias iš Švedijos.

Varžybas pradėjome tarpklubinio čempionato etapu, kur Mažeikių moterys įveikė Keturvalakio komandą 5:0, o vyrai nugalėjo pogrupio lyderius Kauno SMIGINIS klubo komandą 9-7 ir išlaikė galimybę patekti į atkrintamąsias likus 2 turams iki pogrupių kovų pabaigos.

Pagrindinėje rungtyje 3 vietą iškovojo mūsų klubietis latvis Aigars Strelis, Arūnas Čiplys liko 5 vietoje. Tačiau jaunimo rungtyje vėl puikiai pasirodė Aretas Bužonas, tarp 10 jaunimo atstovų patekęs į finalą ir tik įtemptoje kovoje 2-4 pralaimėjęs SmiginisLT atstovui. Trečias tarp jaunimo liko Titas Šadauskas, pusfinalį pralaimėjęs Aretui. Jaunimo grupėje Mažeikius atstovavo 3 jaunuoliai, kurie klube žaidžia tik nuo Naujų metų, o pagrindinėse rungtyse dalyvavo net 18 klubo atstovų.

Visos varžybų lentelės dartconnect svetainėje

Pasiruošimas varžyboms buvo nelengvas, užtruko patalpų paieška, nes sutalpinti apie 150 dalyvių (32-40 taikinių) yra nelengva. Didelis Ačiū Všį Mažeikių Futbolo Akademija, kuri labai padėjo šiuo klausimu ir priėmė mus savo patalpose. Varžybų inventorių teko skolintis iš Lietuvos klubų – ačiū Kretingos „TOPAS“, Šiaulių „Auksinė Strėlė“, Elektrėnų „Dublis“ ir Šilalės „Draugužiai“ už pagalbą inventoriumi ir atskiras AČIŪ TOPAS atstovams M.Viskontui ir R.Jablonskiui už įrangą ir pagalbą pravedant varžybas.  Klubas varžybų Mažeikiuose nevedė jau daugiau nei 10 metų, tad iššūkių buvo daug, daugelis net nežinojo kiek čia bus darbo. Tačiau klubas su užduotimi susitvarkė puikiai, visi pagal išgales prisidėjo savo darbu. Galime padėkoti patys sau.

 

Atsakyti

Jūsų emailas nebus skelbiamas