Prienų Taurė 2019 – vėl tarpklubinių čempionai

Šeši Mažeikių DARTS klubo atstovai Prienuose dalyvavo Lietuvos reitinginėse varžybose Prienų arenoje. Puiki erdvė varžyboms.

Tačiau pagrindinis mačas klubui buvo tarpklubinis susitikimas su Elektrėnų Dubliu. Pergalės atveju klubo komanda tampa čempione, pralaimėjimo atveju lieka 3 vietoje. Ir kova nebuvo lengva, tačiau esant rezultataui 4-4 pavyko perlaužti eigą ir nugalėti varžovus 9-4. Mažeikių klubo komanda tapo 2019 metų tarpklubinio čempionato nugalėtoja ir trofėjų iškovoja jau 4 kartą per penkis metus.

Tačiau individualioje rungtyje mums taip nesisekė. Arūnas Čiplys ir Tomas Bužonas pralaimėjo ketvirfinaliuose ir liko 5 vietoje, Jurijus Stekolnikovas liko 17 vietoje. Julius Zubavičius ir Povilas Jankaitis  iškovojo 33 vietas. Julius dar sėkmingai kovojo ir paguodos turnyre, bet pralaimėjo finale Donatui Matijoškai 2:3.  Irena Čiplienė iškovojo 9 vietą.