Prienų Taurė 2022

Kelionė į Prienus  komandai buvo laibai svarbus, o čia kaip tik ligos ar asmeninės problemos neleido dalyvauti keletui pagrindinių žaidėjų. Nevažiavo Tomas, Paulius ir Mantas. Tad komandinio finaliniam mačui su Kauno SmiginisLT komanda teko prašyti pagalbos ir pas Aigarą. Norint tapti šių metų tarpklubinio čempionais mums buvo reikalinga pergalė 9-7 ar geriau, pergalė 9-8 būtų mums garantavusi 2 vietą, o pralaimėjimas mus būtų nustūmęs už prizininkų ribos. Ir čia mums pavyko sublizgėtis ir pasiekti taip reikalingą pergalę 9-7. Tad geresnio legų santykio (+1) mūsų klubo komanda šeštą kartą iš 7 tampa tarpklubinio čempionato nugalėtoja.

Individualios varžybos dalyvavo 103 vyrai ir 2 moterys. Taip sėkmingai mums nesiklostė ir po kovų pogrupiuose į atkrintamąsias pateko tik Aurimas ir Arūnas, tačiau ir jiems toliau nepasisekė. Tad iki prizinių vietų buvo toli. O vyrų varžybas laimėjo Laimis Zubavičius, finale nugalėjęs Darių Labanauską 5-1.

Varžybų lentelės: vyraimoterys

Atsakyti

Jūsų emailas nebus skelbiamas