Reitinginės varžybos Vilniuje PELĖDA – Tomas Bužonas 3 vieta

Septyni klubiečiai dalyvavo Lietuvos reitinginėse varžybose Vilniuje – PELĖDA 2021.
Nors varžybose galėjo dalyvauti tik žaidėjai, turintys galimybių pasus, bet susirinko gausiai – 81 vyras ir 18 moterų.

Geriausiai varžybose sekėsi Tomui Bužonui, kuris sėkmingai pasiekė pusfinalį, bet čia, pirmaudamas 3-0 neišnaudojo 4 strėlyčių uždarymui į 32, kad pasiekti finalą. Tačiau pasisekė varžovui iš Topo – Gintarui Gurauskui, kuris laimėjo mačą 4-3 ir toliau finale įveikęs kitą Topo atstovą M.Viskontą tapo čempionu. Tomui atiteko garbinga 3 vietą.

Reikia pasidžiaugti Vasilijaus pasirodymu, kuriam labai reikia varžybinės praktiko, tačiau šį kartą sėkmingai pateko į atkrintamąsias. Vasilijus Gubanovas ir Paulius Sidabras iškovojo 17 vietą, Kitiems klubiečiams sekėsi prasčiau – Arūnas Čiplys 33 vietą, Povilas Jankaitis ir Aurimas Burba liko 65 vietoje. Irena Čiplienė tarp moterų iškovojo 13 vietą.

Sekančios reitinginės varžybos

Šiandien atnaujintame Lietuvos reitinge Tomas Bužonas tapo reitingo lyderiu (4 įskaitinės varžybos), aplenkęs buvusius lyderius Arūną Čiplį (dabar 5 vieta) ir Mindaugą Barauską (dabar 6 vieta).