Smiginis LT taurė 2018 rezultatai

Tradicinės reitinginės varžybos Vydmantuose vyko kovo 10-11 dienomis, kur dalyvavo net 8 mūsų klubiečiai. Tomas vis dar po remonto neatsigavęs.
Pradžioje vykusioje komandinėje rungtyje nelengva kova buvo mūsų vyrų komanda, kurioje tik Aigaro pagalba mums pavyko nugalėti stiprič Šiaulių komandą 9-6. Kol kas iš 3 turime 3 pergales. Mūsų moterys varžovių neturėjo.

Individualioje rungtyje susirinko 70 vyrų ir 13 moterų.

Geriausiai pasisekė mūsų legionieriams iš Priekulės klubo – Irena Bauze iškovojo 3 vietą, o Aigars Strelis su Kristapu Mickum liko 5 vietoje. Toliau sekė mūsiškiai – Julius iškovojo 9 vietą, Arūnas ir Jurijus 17 vietą. Kiti kovojo dėl paguodos prizo, kur arčiausiai buvo Paulius, pasiekęs pusfinalį. Remigijus ir valdas pralaimėjo dar ankščiau.

Moterų grupėje į aštuntuką pateko Daiva Mišeikienė, kur iškovojo 5 vietą. Irena Čiplienė liko 9 vietoje.

Po varžybų vykusiame Lietuvos Darts federacijos susirinkime išrinkta nauja valdžia – prezidentu išrinktas klubo DUBLIS atstovas Donatas Matijoška, jam talkins jo klubietė Algina Juknaitė. Kiti tarybos nariai bus patvirtinti po naujų įstatų registracijos.

Artimiausios reitinginės varžybos – kovo 24 dieną Žiežmariuose, kur komandiniame susitiksime su Kauno TRAJEKTORIJA.

Atsakyti

Jūsų emailas nebus skelbiamas