Smiginis LT taurė 2020 – Arūnas ir Jurijus prizininkai

Nepabūgę siautėjančių infekcijų Vidmantuose į Lietuvos retingines varžybas susirinko 92 vyrai ir 15 moterų.

Pradžioje vyko tarpklubinio komandinio čempionato etapas, kuriame mūsų klubas kovojo su Smiginis LT komanda. Pradžia buvo nelengva, tačiau esant rezultatatui 4:4, klubiečiai perlaužė eigą savo naudai ir nugalėjo 9:4. Iškovota antra pergalė iš dviejų galimų. Sekančiose varžybose kovo 14 dieną kovosime su Vilniaus Apuoko komanda.

Individualiose varžybose klubą atstovavo 9 sportininkai. Sėkmingiausiai pasirodė Arūnas Čiplys, žaidęs varžybų finale, tačiau pralaimėjo Mindaugui Barauskui 1-5. Pusfinalyje tam pačiam varžovui pralaimėjo ir Jurijus Stekolnikovas, kuris liko 3 vietoje.  Paulius Sidabras  9 vietoje, Tomas Bužonas 17 vieta. Kitiems sekėsi prasčiau.

Lentelės:  vyraimoterys

Atsakyti

Jūsų emailas nebus skelbiamas