TOPAS taurė Kretingoje

Balandžio 22 dieną Kretingos kultūros namuose vyko Lietuvos reitinginės varžybos TOPAS Taurė 2023. Varžybos sulaukė 97 vyrų, 29 moterų.

Pradžioje komandinis. Laimėjome prieš Kauno Trajektoriją 9-5, nors turėjome 5-5. Šiandien prašėme Aigaro pagalbos komandiniame. Mūsų moterų komanda varžovių nesulaukė ir pasiekė pergalę prieš SmiginisLT.

Varžybose geriausiai sekėsi mūsų klubiečiams latviams – Kristaps Mickus iškovojo 3 vietą, o Aigars Strelis buvo 5 vietoje. Toliau sekė Arūnas Čiplys ir Marius Žiauga, iškovoję 9 vietą, Tomas Bužonas 17 vieta.
Vasilijus Gubanovas, Povilas Jankaitis, Bronius Januška ir Aurimas Burba į atkrintamąsias nepateko.

Moterų grupėje Irena Čiplienė ir Irena Bauze iškovojo 9 vietas.

Varžybų eiga ir lentelės dartconnect svetainėje 

Atsakyti

Jūsų emailas nebus skelbiamas