Trajektorijos Taurė 2022

2022 vasario 5 dieną Kauno Žalgirio arenoje vyko Lietuvos reitinginės varžybos, kuriose susirinko 130 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos. Mažeikių klubą atstovavo 11 dalyvių.

Po metų pertraukos vėl pradėjome tarpklubinį čempionatą, kuriame šiais metais vyrų grupėje kovos 10 komandų, o moterų grupėje 8. Ir ši pradžia buvo puiki – vyrų komanda (A.Čiplys, T.Bužonas, M.Stakėnas, P.Sidabras) 9-2 nugalėjo Šilalės Draugužių komandą, o moterys (I.Čiplienė, L.Upeniece) 5-3 nugalėjo labai pajėgią Kretingos TOPAS komandą.

Individualiose varžybose po atkaklių kovų pogrupiuose  į atkrintamąsias pateko Tomas, Arūnas, Bronius, Vasilijus ir Irena. Bronius ir Vasilijus pralaimėjo savo pirmą atkrintamųjų kovą ir liko 33 vietoje. Arūnas su Tomu susikovė pusfinalyje, kur kova vyko iki paskutinės strėlytės. Tomas puikiai sužaidė du paskutinius legus ir 4-3 išsikovojo teisę žaisti finale. Gaila finale jam pritrūko taiklumo ir turėjo pripažinti Draugužių klubo sportininko Edgaro Grikšto pergalę. Irena Čiplienė pralaimėjo savo ketvirtfinalio kovą būsimai finalistei ir iškovojo 5 vietą.

Kiti turėjo galimybes pasireikšti paguodos ir veteranų turnyruose, bet  prizinių vietų nepasiekė.

Mažeikius atstovavo Irena Čiplienė, Tomas Bužonas, Arūnas Čiplys, Mantas Stakėnas, Paulius Sidabras, Bronius Januška, Aurimas Burba, Vasilijus Gubanovas, Remigijus Barauskas, Povilas Jankaitis, Donatas Zaikauskas.

Varžybų lentelės: vyraimoterys

Artimiausios varžybos vėl Kaune – Kauno rajono mero taurė vasario 19 dieną Garliavoje.