Vainodes Taurė 2018

Vasario 17 dieną pas kaimynus latvius Vainodėje vyko Latvijos reitingo varžybos, kur dalyvauti nuvyko 4 mūsų klubo sportininkai. Visi 4 vyrai sėkmingai įveikė pogrupio barjerą ir pateko į atkrintamąsias. Tačiau pirmame rate krito Andrius Idzelis ir Paulius Sidabras, iškovodami 33 vietą. Vienu ratu daugiau nuėjo Valdas Mišeikis ir iškovojo 17 vietą. Sėkmingiausiai pasirodė Julius Zubavičius, įveikęs dar vieną ratą, tačiau aštuntfinalyje pralaimėjo Kristapui Mickui ir liko 9 vietoje. Neblogas pasirodymas. Varžybas laimėjo Rihardas Tomašickis, finale nugalėjęs Žanį Buklovskį. Treti Priekulės klubo atstovai Kristaps Mickus ir Aigars Strelis. Moterų varžybų finale žaidė dvi Priekulės atstovės Kristina Mickus ir Irena Bauze. Ir vėl dukra nugalėjo mamą – Kristina čempionė.

Artimiausią savaitgalį Vilniuje vyks PDC skandinavijos etapas, tačiau iš Mažeikių niekas neplanavo dalyvauti. Artimiausios reitinginės varžybos kovo 10 dieną Vidmantuose – Smiginis LT taurė.
Komandiniame turėsime pajėgų varžovą, reikės visų pajėgiausių:
Mažeikių DARTS klubas – Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ

Atsakyti

Jūsų emailas nebus skelbiamas